Przejdź do treści
Strona główna » Urządzenia transportu bliskiego

Urządzenia transportu bliskiego

Wykonane z najwyższej jakości elementów, łatwe w montażu i gotowe do pracy w Państwa zakładzie – to tylko niektóre cechy sprzętów konstruowanych przez naszą firmę. Zajmujemy się produkcją, dostarczaniem i serwisem urządzeń transportu bliskiego na terenie Katowic i Wrocławia. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem proponujemy Państwu różnego rodzaju rozwiązania umożliwiające przemieszczanie ładunków na niewielkich dystansach – np. w obrębie przestrzeni magazynowej, przemysłowej lub na liniach produkcyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną charakterystyką konstruowanych przez nas maszyn oraz skorzystania z usług firmy Arkos w celu zaopatrzenia swojego zakładu lub przedsiębiorstwa w profesjonalny park maszynowy!

Czym są urządzenia transportu bliskiego i gdzie znajdują swoje zastosowanie?

Czasami konieczne jest przemieszczenie towaru lub ładunku na ograniczonej przestrzeni. Do takiego transportowania na niewielkich dystansach wcale nie trzeba wykorzystywać skomplikowanych urządzeń – wystarczą wyłącznie sprzęty wykorzystywane w bliskim otoczeniu. Jesteśmy producentem zajmującym się ich konstruowaniem oraz serwisem i wiemy, jak odpowiednio przygotować je do pracy w Państwa zakładzie. UTB przeznaczone są do wykonywania różnorodnych czynności w obrębie:

  • linii produkcyjnych,
  • magazynów,
  • placów budowy,
  • zakładów przemysłowych.

Nasza firma produkuje oraz serwisuje urządzenia transportu bliskiego na terenie Katowic i Wrocławia w oparciu o treść uregulowaną w rozporządzeniach Urzędu Dozoru Technicznego. Dokładamy więc wszelkich starań, aby konstruowane sprzęty były zgodne z podstawą prawną, a tym samym wymogami technicznymi.

Rodzaje urządzeń transportu bliskiego produkowanych w naszej firmie

Urządzenia transportu bliskiego to grupa, do której zalicza się kilka podstawowych sprzętów. Są to m.in.:

  • wyciągarki i wciągarki,
  • suwnice,
  • żurawiki,
  • żurawie stacjonarne i samojezdne,
  • dźwigi budowlane,
  • podtorza.

Jako producent oraz serwisant takich maszyn skupiamy się na tym, aby dostarczać je Państwu w formie łatwej w montażu, a także natychmiastowej do użycia na wskazanej przestrzeni przez odpowiednio przeszkolonych operatorów. Skupiamy się na tym, aby praca z sprzętami zapewniała Państwu nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim wydajne wykonywanie codziennych obowiązków w zakładzie, na liniach produkcyjnych czy placu budowy.

Produkcja i serwis urządzeń transportu bliskiego na najwyższym poziomie – czego mogą się Państwo spodziewać korzystając z usług naszej firmy?

Jako producent takich konstrukcji, jak urządzenia transportu bliskiego oferujemy Państwu nie tylko możliwość zakupu wytworzonych przez nas sprzętów, ale również ich serwis. Nasi doświadczeni specjaliści zadbają o regularne przeprowadzanie przeglądów oraz prac naprawczych w przypadku awarii lub konieczności wymiany jednego z elementów. Zachęcamy do kontaktu z producentem Aroks w celu ustalenia szczegółów zamówienia na urządzenia transportu bliskiego lub skorzystania z usługi, jaką jest serwis żurawików, dźwigów czy suwnic.