Przejdź do treści
Strona główna » Żurawiki słupowe Katowice

Żurawiki słupowe Katowice

Każdy z nas wie, że aby prace realizowane w zakładzie przemysłowym mogły być wykonywane w możliwie najbardziej wydajny oraz bezpieczny sposób, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Właśnie do takich należą oferowane przez nas żurawie słupowe. Katowice to miasto, gdzie w ostatnim czasie przeprowadziliśmy bardzo wiele realizacji związanych z montażem tego typu sprzętów. Pozwoliło nam to na zdobycie niezbędnego doświadczenia w dostarczaniu nowoczesnych urządzeń transportu bliskiego.

Żurawie słupowe – do czego służą?

Oferowane przez nas żurawie słupowe mogą być stosowane w bardzo wielu miejscach, jak choćby warsztaty, garaże, zakłady górnicze czy też profesjonalne przedsiębiorstwa przemysłowe. Służą one do podnoszenia oraz transportowania na niewielkie odległości bardzo ciężkich sprzętów, takich jak na przykład silniki czy inne konstrukcje. Produkowane przez nas urządzenia są tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas. Charakteryzują się znakomitą jakością wykonania i doskonałymi parametrami technicznymi, przez co są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie metalowe części żurawi naściennych zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją. Dzięki temu mogą być poddawane działaniu niesprzyjających warunków, takich jak niskie temperatury czy wysoka wilgotność.

Bardzo dużą zaletą oferowanych przez nas urządzeń naściennych jest ich łatwa i intuicyjna obsługa. Powoduje to, że żadna z osób nie będzie miała problemu z ich właściwym użytkowaniem w czasie pracy.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Dostarczamy żurawie słupowe, naścienne oraz aluminiowe, co powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oferujemy także inne urządzenia transportu bliskiego, takie jak dźwigi, suwnice, podtorza oraz podesty. Tak szeroka propozycja powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.