Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Firma Aroks powstała w 1997 r. Ideą towarzyszącą założeniu była chęć dostarczania wysokiej jakości produktów oraz usług w zakresie konstrukcji spawanych. Od roku 2003 współpracuje ściśle z firmami w zakresie dostarczania konstrukcji urządzeń transportu bliskiego. Przez ponad 25 lat swojej działalności pierwotny cel był konsekwentnie realizowany, dzięki czemu możemy cieszyć się licznym gronem zadowolonych klientów z najrozmaitszych gałęzi gospodarki i branż. Swoje usługi i wyroby dostarczamy zarówno zakładom górniczym jak i przemysłowym.

Oferujemy szeroką gammę usług z zakresu produkcji, dostawy, modernizacji, remontu, konserwacji urządzeń transportu bliskiego (UTB) takich jak: dźwigi (windy), suwnice, żurawie, podtorza oraz podesty.

Poszukują Państwo wysokiej jakości maszyn umożliwiających skuteczną i wydajną pracę w zakładzie przemysłowym, na liniach produkcyjnych czy placach budowy? Jesteśmy pewni, że nasza firma, zajmująca się produkcją i serwisem urządzeń transportu bliskiego, z pewnością stanie się odpowiedzią na Państwa potrzeby! Proponujemy różnego rodzaju sprzęty przeznaczone do przemieszczania ładunków na niewielkiej przestrzeni, w tym żurawiki ścienne, słupowe i aluminiowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych usług oraz kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzgodnienia szczegółów związanych z produkcją, dostarczeniem lub serwisem wybranej konstrukcji.

Specjalistyczne żurawiki przemysłowe – czym charakteryzują się sprzęty produkowane przez naszą firmę?

Wytrzymałe i wysokiej jakości materiały, odpowiednio dobrane podzespoły oraz wszechstronne zastosowanie – to tylko niektóre cechy żurawików konstruowanych przez naszą firmę! Maszyny dostępne w naszej ofercie to sprzęty spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania naszych Klientów. Żurawik zakupiony w naszej firmie będzie rozwiązaniem idealnym do zastosowania w fabrykach motoryzacyjnych, zakładach przemysłowych czy produkcyjnych, gdzie wpłynie na wydajność i skuteczność podejmowanych działań. Sprzęty, które do Państwa dostarczamy, mogą być w łatwy sposób zamontowane zarówno przez naszych specjalistów, jak i pracowników zakładu. Po instalacji żurawiki są gotowe do pracy bez konieczności intensywnego wdrażania operatorów maszyn – ich obsługa jest bowiem niezwykle intuicyjna i przyjemna.

Żurawiki przemysłowe oraz pozostałe urządzenia transportu bliskiego skonstruowane dla naszych Klientów!

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Przed kontaktem z naszymi specjalistami zachęcamy do zapoznania się ze zrealizowanymi projektami dostępnymi w galerii zdjęć! Przedstawiamy w niej wybrane konstrukcje aluminiowe, ścienne i słupowe wykonane dla naszych Klientów i oddane do docelowego miejsca pracy. W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami.