Przejdź do treści
Strona główna » Żurawiki aluminiowe

Żurawiki aluminiowe

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, które znajdą swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi dźwigi, suwnice oraz podtorza. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona również o żurawie aluminiowe. Sprawdzą się one znakomicie w miejscach, takich jak na przykład warsztaty, garaże, zakłady górnicze czy też profesjonalne przedsiębiorstwa przemysłowe. Urządzenia tego typy są wykorzystywane do podnoszenia oraz transportowania na niewielkie odległości różnego rodzaju ciężkich sprzętów, których przenoszenie w inny sposób byłoby niemożliwe.

Producent żurawi aluminiowych

Produkowane przez nas żurawie aluminiowe są tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co powoduje, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie zastosowane części są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu urządzenia są chronione przed niesprzyjającymi warunkami, takimi jak niska temperatura czy podwyższony stopień wilgotności powietrza. Oznacza to, że żurawie aluminiowe mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Serwis żurawi aluminiowych

Bardzo dużą zaletą oferowanych przez nas urządzeń jest ich prosta i intuicyjna obsługa. Powoduje to, że żadna z osób nie będzie miała problemu z ich codziennym użytkowaniem. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się nie tylko produkcją sprzętów, ale również ich montażem, przeglądami i w razie potrzeby serwisem. Dzięki temu urządzenia mogą być eksploatowane przez długi czas na swojej pełnej wydajności.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sprzętów dostępnych w ofercie naszej firmy. Dostarczane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, co powoduje, że mogą być użytkowane w możliwie najbardziej bezpieczny i wydajny sposób. Dzięki temu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.