Żurawiki słupowe Wrocław

Firma Aroks już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju nowoczesnych konstrukcji, które znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach. W ostatnim czasie nasza propozycja została wzbogacona między innymi o żurawie słupowe. Wrocław to obszar, gdzie przeprowadziliśmy już wiele realizacji montażowych tego typu sprzętów transportu bliskiego, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wysoka funkcjonalność żurawi słupowych

Znajdujące się w ofercie naszej firmy żurawie słupowe odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. Powoduje to, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wszelkie metalowe części zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją, przez co są chronione przed działaniem czynników, takich jak na przykład niskie temperatury czy podwyższony stopień wilgotności w budynku.

Oferowane przez nas żurawie słupowe mogą być montowane na przykład w warsztatach oraz w zakładach przemysłowych w celu podnoszenia i transportowania na niewielkie odległości bardzo ciężkich konstrukcji (chociażby silników). Zapewnia to wysoki komfort i bezpieczeństwo pracowników. Dostarczane przez nas sprzęty charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemów z odpowiednim użytkowaniem urządzeń.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Celem naszej firmy jest działanie kompleksowe, dlatego zajmujemy się nie tylko produkcją, ale również montażem i serwisem żurawi naściennych. Dzięki temu urządzenia mogą być eksploatowane na pełnej wydajności przez bardzo długi czas.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy nie tylko żurawie, ale także dźwigi, suwnice, podtorza oraz podesty. Tak szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.