O NAS

KIM JESTEŚMY ?

Firma Aroks powstała w 1997 r. Ideą towarzyszącą założeniu była chęć dostarczania wysokiej jakości produktów oraz usług w zakresie konstrukcji spawanych. Od roku 2003 współpracuje ściśle z firmami w zakresie dostarczania konstrukcji urządzeń transportu bliskiego. Przez ponad 25 lat swojej działalności pierwotny cel był konsekwentnie realizowany, dzięki czemu możemy cieszyć się licznym gronem zadowolonych klientów z najrozmaitszych gałęzi gospodarki i branż. Swoje usługi i wyroby dostarczamy zarówno zakładom górniczym jak i przemysłowym.

 

Oferujemy szeroką gammę usług z zakresu produkcji, dostawy, modernizacji, remontu, konserwacji urządzeń transportu bliskiego (UTB) takich jak: dźwigi (windy), suwnice, żurawie, podtorza oraz podesty.

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju urządzenia transportu bliskiego. Jako producent tego typu konstrukcji jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość sprzętów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi, co powoduje, że każda z osób będzie usatysfakcjonowana z ich użytkowania.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy konstrukcje zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby mogły być z powodzeniem eksploatowane nawet w tych najcięższych warunkach. Zastosowanie najwyższej jakości części oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że sprzęty znajdą swoje zastosowanie nie tylko w warsztatach, ale również w profesjonalnych przedsiębiorstwach przemysłowych, a nawet w zakładach górniczych.

Urządzenia transportu bliskiego - serwis

Oferowane przez nas urządzenia transportu bliskiego charakteryzują się bardzo prostym i szybkim montażem, przez co cała realizacja zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Po wykonanym montażu sprzęty niemal natychmiast nadają się do użytku. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się nie tylko instalacją sprzętów, ale wykujemy również ich regularne przeglądy, a w razie potrzeby także prace serwisowe. Wszystko po to, by konstrukcje mogły służyć przez bardzo długi czas na swojej nominalnej wydajności i sprawności.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wszystkie oferowane przez nas sprzęty posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają, że konstrukcje spełniają rygorystyczne normy jakości. Dzięki temu mogą być eksploatowane w bezpieczny sposób. Cechą charakterystyczną oferowanych przez nas urządzeń transportu bliskiego jest prosta i intuicyjna obsługa. Dzięki temu żadna z osób nie będzie miała problemu z odpowiednim sterowaniem sprzętami. W znakomity sposób podnoszą one nie tylko bezpieczeństwo i wygodę pracowników, ale wpływają również na wzrost wydajności prowadzonych działań w zakładzie. Sprostają więc oczekiwaniom każdej osoby.

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, które znajdą swoje zastosowanie w bardzo wielu miejscach i obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi dźwigi, suwnice oraz podesty. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się żurawie słupowe. Jako producent tego typu sprzętów jesteśmy w stanie zagwarantować ich najwyższą jakość wykonania. Są one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.